Fejm Tagi Instagram Uncategorized

Tagi Jak używać? Co To Tag ? Wszystko na temat #-Tagów

Tag Co oznacza ?

Tagi są to popularne słowa określające dane informacje które umieszczamy np. Dodajesz zdjęcie które zostało wykonane podczas meczu piłki nożnej i wtedy określasz je za pomocą tagów, Mecz, Piłka, Klub. Również tagi pomagają w segregowaniu wszystkich Informacji. Dzięki temu również łatwiej się szuka danych informacji ponieważ jak wpiszemy np w google czy też instagramie lub na innych portalach tag #mecz wyświetli się nasz post który jest o tagowany Mecz.

Tag Mecz
Zdjęcie meczu piłki nożnej wyszukany za pomocą tagu #Mecz na Instagramie

np jeżeli prowadzimy firmę i chcemy otagować Swój post

Tagi Za co odpowiadają ? Jak używać tagów by przynosiły najlepsze rezultat.

Tagi jak napisaliśmy powyżej odpowiadają za Segregowanie informacji i pomoc w ich wyszukiwaniu. Teraz musimy się skupić i pomyśleć, jak je najlepiej wykorzystać. Najłatwiej będzie przedstawić to na przykładzie.

1. Przykład Instagram

Prowadzimy Profil na Instagramie np trenera personalnego i dodajemy post z treningu i zapraszamy do wspólnego. Więc dodając posty chcemy pozyskać nowych klientów,obserwujących, jak i również na pewno chcemy by jak najwięcej osób go polubiło, udostępniło. 🙂

Aby osiągnąć zamierzany cel musimy trafić do osób:

 • Zainteresowanych ofertą trenera personalnego.
 • Interesujących się treningami.
 • Interesujących się zdrowym trybem życia.
 • Które lubią np. Kulturystykę
 • Ze Swojego miasta lub okolic
 • Które mogą z Tobą współpracować

Wiadomo wszystko zależy jaki chcemy osiągnąć cel i co jest zawarte w poście. Dlatego cel warto ustalić na początku i wtedy trafiać do takiej grupy docelowej do jakiej chcemy dzięki tagom. Aby trafić do grupy wymienionej w podpunktach polecalibyśmy użyć takich #-tagów pod zdjęciem,postem.

Tag Trener Personalny - Promowanie KupFejm
Wasze zdjęcie i opis

Dziś skończyłem właśnie Swój autorski plan treningowy. Dzięki niemu szybko wzmocnicie mięśnie stabilizujące które odpowiadają za siłę, mięśnie stabilizujące które was chronią od kontuzji. Jeżeli zależy Ci na bezpiecznych i profesjonalnych treningach napisz do mnie umówimy się na wspólny trening!

#trenerpersonalny #trener #trening #mięśnie #Dieta #silownia #siłownia #silowniawroclaw (nazwa siłowni) #wroclaw #wrocław #dolnośląskie #śląskie #polska #Trenuj #Progres #pasja #post #polishboy #moc #bezpiecznytrening #plantreningowy #ćwicz #personalntrener #zyjzdrowo #zdrowytrybzycia #KupFejm 🙂

Dzięki tak dobranym tagom traficie do grupy osób którą powyżej wymieniliśmy. Oczywiście tagi można było by wymieniać i wymieniać lecz dodaliśmy tylko tyle, ponieważ instagram najlepiej wyświetla posty gdy mamy dodane od 20-30 tagów do tego najlepiej nie powtarzających się cały czas pod postami.

Przy pozyskiwaniu obranej grupy docelowej warto sobie zadać pytania takie jak:

 • Jaki Tag Obserwują?
 • Czego oczekują ?
 • Pod jakimi tagami byśmy wyszukali?

Po prostu staramy się myśleć jak wasza grupa docelowa i tak do niej najlepiej trafimy.

2. Przykład tagi na stronie internetowej

Tagi na stronie internetowej wydają się całkiem odległym tematem do tagów na instagramie. Lecz nie zapominajmy że tag na stronie i instagramie ma taką samą funkcje Określa dane informacje, Pomaga w Grupowaniu i wyszukiwaniu. Lecz musimy pamiętać że źle dobrane Tagi na stronie internetowej mogą wyrządzić szkody. Więc na stornie interenetowej warto przemyśleć dobrze tagi przygotować Sobie już jakąś bazę tagów tematycznych pod którymi chcielibyśmy wyświetlać się pod w google i dopiero po pisaniu np. Wpisu dobierzmy najlepiej pasujące tagi.

Podsumowując

Tagi to bardzo pożyteczny wynalazek. Dzięki Tagom z łatwością wyszukamy informacje które nas interesują, Określimy co chcemy by było nam wyświetlane lub nie, Oszczędzamy czas nie przeglądając wszystkich informacji tylko dzięki dobrze dobranemu Tagowi czytamy to co nas interesuje.

KupFejm - Promowanie w Mediach Społecznościowych

Przyciśnij by przejść do Tag KupFejm.pl

Author

kupfejm

Comment (1)

 1. Fotograf Marek
  3 stycznia, 2021 Odpowiedz

  Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w kupfejm.pl transakcja zrealizowana w błyskawicznym tempie, dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia oraz kiedy zamówienie zostało zrealizowane duży plus!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *